-
•superb sampon, in combinație cu balsamul.
•am observat de a lungul timpului, folosindu l de 3-4 luni ca nu imi cade aceeasi cantitate de par precum se intampla cand folosesc alte sampoane.
•la prima samponare ai putea avea impresia ca nu se produce suficienta spuma, insa dupa clatirea in profunzime si samponarea nr 2 atunci se va simti parul "curat" si se va face multa spuma si se curata foarte bine.
•cat despre "cat de cret este parul" dupa spalare, parul meu este ondulat, nu vad vreo diferenta majora, insa in ceea ce priveste spalarea este cel mai bun sampon incercat.
-
balsamul este okay in combinatie cu samponul
-
Chuťově jsou super a jelikož je tam B, Zinek atd tak to pomáhá nejen na vlasy, ale i nehty.
-
Vlasy jsou nadýchanější a vůně je navic bonus
-
Lehce se napění, krásně voní, nedráždí mi pokožku a nemám po něm lupy.
-
Șamponul pentru păr gras e chiar eficient. Părul meu rămâne curat cel puțin două zile (ceea ce pentru mine e mare lucru), iar scalpul nu mai pare sufocat sau încărcat. Textura este una plăcută, mirosul e discret și delicat. Nu e deloc agresiv, nu face spumă în exces, dar curăță bine. Dacă vă doriți un produs care să mențină prospețimea părului mai mult timp între spălări, acesta merită încercat.😊
-
Jemnější vlasy a hezky voní.
-
Sunt foarte mulțumită de acest șampon, spre surprinderea mea, părul meu nu se mai îngrașă așa repede, chiar și stilista mea a rămas uimită de rezultat😅 și mi-a recomandat să-l folosesc în continuare, deoarece părul meu se înțelege super bine cu el.
-
som spokojna
-
Strašne mi pomohli s rastom vlasov a aj nových baby vláskov!☺️
-
Šampón aj kondicioner používam dlhodobo, som spokojna, mojim vlasom vyhovujú :)
-
Šampón na mastné vlasy je super v daný deň, ale že by som si vlasy nemusela umývať 3 dni ako tvrdili influencerky, rozhodne neplatí.
-
Nádherně voní
-
Vyborne
-
Najlepší ❤️
-
Naozaj pomáha vlasy sa mastia menej
-
Nagyon jó és szeretem
-
Nem kell a fél flakont kinyomni egy hajmosásnál.
-
Spokojnosť
-
Great product
-
mam po nem vonavy a krasny vlasy
-
Používáním tohoto šamponu nejsou mé vlasy krepaté a vysušené. Zlepšení si všimla i má kadeřnice.
-
nu pot sa imi spun parerea pentru ca mostra catre trebuia sa fie gratuita am ajuns sa o platesc datorita unei erori de sistem si nici nu a venit in colet.
-
Nu este cu nimic mai bun decât un șampon la 20 de lei, nu face practic nimic.
-
Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, selymesebb a hajam tőle és ugyanakkor nem zsírosodik olyan gyorsan.
-
Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, selymesebb a hajam tőle és ugyanakkor nem zsírosodik olyan gyorsan.
-
După o luna de zile nu pot sa zic ca am văzut o diferenta
-
Azért vettem hogy segítsen a hajam állapotán, ez nem történik meg.
-
Excelent
-
rezultate vizibile! recomand cu drag!
-
Sokkal jobban bírja a hajam, nem zsírosodik olyan gyorsan mint a többi sampontól.
-
Szuper illata van, és dús lesz tőle a hajam
-
Kevesebb hajhullás
-
Scalpul meu nu se mai îngrașă asa repede, îl ador!
-
Szèpen megemeli a hajtövet.
-
Stačí dát mapu kapku krásné pění
-
Nagyon meg vagyok elègedve a termèkkel.
-
Vlasy jsou po umytí krásné, méně padají a rychleji rostou. Jediné co bych mohla vytknout je tvrdá lahvička šampon se špatně vymačkává.
-
Super výrobok.
-
Nagyon sokféle sampont kipróbáltam, de egyik sem hozta az ígért hatást. Ez a sampon szuper! Ajánlom mindenkinek aki ilyen problémával küzd!
-
Curăță foarte bine din ce am observat
-
No popravde som veľmi tomuto neverila , ale asi na nich niečo bude...
-
Dobre pení,vlasy sú pekné, voňavé, príjemné na pokožku.
-
Ez eddig nem segített semmiben.
-
Šampon je naprosto výborný. Mám po něm pocit krásně umytych vlasů. Dokonce mám pocit, že se mi méně masti.
-
Funguje skvěle jako ochrana a mám pocit že vlasy u opravdu víc "nadychané" mám pocit objemu celý den.
-
Super kondicionér
-
Super šampón
-
Este un produs de excepție!
Rezultate vizibile de la primele 3-4 utilizări!
A intrat în rutina zilnica a întregii famili!
-
Úžasný
-
Krátko pouzivam
-
Recomand cu drag
-
Dcéra je s produktami spokojná. Menej jej mastnejú vlasy. Sú lesklejsie hľadšie. Je s nimi spokojná
-
Dcéra je spokojná ma vlasy lesklejsie menej x si ich umýva. Rada používa tieto výrobky
-
Lo adoro!!!🥰
-
balsamul est unul superb, eu il folosesc chiar si inainte de spalare pe radacini deoarece îmi descâlcește părul și rămâne acel miros superb pe lungime de cocos
-
pun mereu extrem de puțin produs și am o groază de spumă
-
Notas cambios desde el mes y medio que lo consumes.
-
Nekem az íze nem igazán jön be, de két hónap után már látszott az eredmény
-
le ho prese per velocizzare la crescita dei miei capelli ma non ho visto un grande cambiamento
-
Accentuează crețul și este foarte bun, lasă părul mătăsos. Dar aș dori o cantitate mai mare a produsului
-
Foarte bun, miros plăcut, rezultate de la prima utilizare
-
Vlasové produkty od Hairburst mě opravdu nadchly! Po několika týdnech používání šamponu a kondicionéru jsem si všimla výrazného zlepšení stavu mých vlasů. Jsou hebké, lesklé a na dotek silnější. Co mě opravdu oslovilo, je jejich jemná vůně a přirozené složení, které vlasy nezatěžuje. Věřím, že i díky Hairburst se mi vlasy přestaly lámat a začaly růst rychleji. Rozhodně doporučuji každému, kdo hledá kvalitní produkty na vlasy, které opravdu fungují.
-
Skvělá chuť
-
Krásně voní a má účinek
-
Není vhodný pro jemné vlasy, jsou po něm extrajemné a zapomeňte, že by vám držel jiný účes, než culík. Kladně hodnotím, že mi vydrží vlasy nemastné i druhý den, což se mi nikdy s jiným výrobkem nestalo.
-
Maximálně doporučuji 💫👌
-
bien
-
Parfait
-
Nagyon finom!
-
Nagyon finom íze van
-
Amò questo shampoo, per i miei capelli ricci e soprattutto crespi e secchi e’ una coccola vera e propria
-
Huele genial, lava bien pero no cumple su función. Sale grasa al siguiente día igual.
-
Desenreda bien.
-
Sapore orrendo.