-
Chuťově jsou super a jelikož je tam B, Zinek atd tak to pomáhá nejen na vlasy, ale i nehty.
-
Strašne mi pomohli s rastom vlasov a aj nových baby vláskov!☺️
-
Vyborne
-
După o luna de zile nu pot sa zic ca am văzut o diferenta
-
Super výrobok.
-
No popravde som veľmi tomuto neverila , ale asi na nich niečo bude...
-
Notas cambios desde el mes y medio que lo consumes.
-
Nekem az íze nem igazán jön be, de két hónap után már látszott az eredmény
-
le ho prese per velocizzare la crescita dei miei capelli ma non ho visto un grande cambiamento
-
Vlasové produkty od Hairburst mě opravdu nadchly! Po několika týdnech používání šamponu a kondicionéru jsem si všimla výrazného zlepšení stavu mých vlasů. Jsou hebké, lesklé a na dotek silnější. Co mě opravdu oslovilo, je jejich jemná vůně a přirozené složení, které vlasy nezatěžuje. Věřím, že i díky Hairburst se mi vlasy přestaly lámat a začaly růst rychleji. Rozhodně doporučuji každému, kdo hledá kvalitní produkty na vlasy, které opravdu fungují.
-
Skvělá chuť
-
Nagyon finom!
-
Nagyon finom íze van
-
Sapore orrendo.
-
Nagyon jó
-
Zatiaľ používam produkt len 3 týždeň no už som si všimla že mi určite prestali padať vlasy v takom veľkom množstve či už pri česaní na kefe alebo umývaní vlasov.
-
Bon goût, cheveux qui tombent moins, plus de repousse et plus doux.
-
De obicei foarte bune si după minim 1 lună de utilizare deja se vede o diferență, după cateva luni părul este moale si strălucitor!
-
Efectivas y fáciles de tomar.
-
Bonjour gout
-
Sunt minunate după o săptămână nu am mai văzut o cădere a parului asa de mare
-
Chuť vinikajúca a účinky👌
-
Recomand
-
Funzionano!!!!
-
Imádom íze van 😁😁
-
Love these
-
Som veľmi spokojná vitamíny aj šampón s kondicionérom použim už viac ako 2 roky a nevymenila by som 🙂
-
Tieto Žuvacie vitamíny su najlepšie aké som si kedy mohla vybrať
Majú užastnú chuť a 100%pomáhaju v raste vlasov
-
Nagyon finom és hatásos
-
Objednávame to už dávnejšie, naposledy sme objednali 2x 3 balenia vitamínov na vlasy, chutia veľmi čudne, nie ako predtým, asi zmenili receptúru, po pár dňoch sme to prestali užívať.
-
Beriem kratko na to, aby som videla a vedela posudit vysledky. Pekne balenie, rychle dodanie, dobra akcia 3 za 1. Ale co povazujem za velke minus je chut, takze ani neviem, ci sa dopracujem k vysledkom. Po kazdej zuvacej tabletke mam v ustach chut ako po vracani, musim to zajest niecim s vyraznou chutou, lebo mi to vyslovene vadi ta pachut, co ostava.
-
Sokkal jobb a hajam amióta szedem a ragható vitamint már nem hullik a hajam és rengeteg baba hajam lett erős és fényes ajánlom mindenkinek 😃😘
-
Márok számra hullt a hajam 8 hónappal szülés után. 3 hete használom a rágható gumivitamint és óriási a változás. Fele annyi hajam sem hull,mint odáig!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!🤗🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
-
Me resultan agradable de tomar y estoy notando que se cae menos el pelo.
-
Spokojnosť.
-
Jobb ízre számítottam. Van egy elég fura utóíze.
-
Príjemná chuť...
-
Au un gust foarte bun. Le iau de prea puțin timp să îmi dau o părere mai concretă. Dar pariez ca sunt la fel de bune la celelalte produse
-
Začala som to len brat 1 týždeň som zvedavá na výsledky
-
Výborné, sladučke, používam aj tabletky, šampón a kondicioner, serum úplne skvostne výsledky, viditeľne hustejšie proste nepopisatelne. Vďaka tejto značke mám vlasy hustejšie, pevnejšie a rýchlejšie rastu za ten rok ako to vidím úplne bozi. Odporúčam všetkým 10
-
Aún es pronto para saber resultados de las gominolas, pero por el momento mi cabello se Nota con más brillo y menos caída al lavarlo! Estoy encantada
-
Velmi su dobre a pomahaju mi
-
Siempre me las tomo y van genial
-
De când le iau parul meu a crescut foarte mult și repede, sunt foarte mulțumită de produsele hairburst!
-
Zatiaľ užívam vitamíny krátko. Za 3 mesiace asi uvidím výsledky. Zatiaľ som spokojná. Chuť zvláštna, ale dá sa.
-
Megrendeltem 1+1 akcióba és kaptam volna hozzá egy 3ik terméke is ami egy tonik lett volna de sajnos valami okból adodoan nm érkezett meg a rendelesem.
-
Gustose
-
Elsősorban nagyon sokat segít,másodszor meg nagyon finom és jól esik
-
Cele mai bune!
-
Su strašne cítiť po umelom sladidle, zanechávaju nepríjemnu pachuť
-
U mna uspech nemaju nakoľko mi vlasy stale padaju. Prvy mesiac padali o nieco menej,no teraz znovu padaju vela. Mam pocit ze viditelnejsie rastu nové vlasy no padá ich stále oveľa viac
-
Szeretem a gumivitaminokat, úgyhogy nagyon szimpatikus a kiszerelése!
-
Pedido no recibido, quien va a devolver mi dinero?
-
Ottimo prodotti cn ottimi risultati, ormai sono 4 anni che uso i vostri prodotti
-
Bien
-
It’s okay but too sweet.
-
Toto spoločnosť proklamuje na svojich stránkach: “ Řeší problém řídnoucích vlasů, nebo jejich vypadávání…” Problém ale u mňa nevyriešený. Vyhodené peniaze, s vypadávaním mi vôbec nepomohli.
-
Der Nachgeschmack ist leider fürchterlich.
Zu viel Zucker und der Süßstoff Stevia ist zu stark im Nachgeschmack. Dadurch werden andere Lebensmittel im Nachhinein ungenießbar.
-
Nekem semmit se èrt a vitamin, egyaltalan nem nőtt tőle a hajam, es nagyon rossz íze van. Senkinek se ajanlom. AZOTA A DMBE vettem hajvitamint es sokkal jobb! Ez a hairbust kuka!
-
Nekem sajnos nem használt… hányingerem volt tőle hiába vártam el múlik :( pénzkidobás volt.
-
Foarte bune! Chiar își fac efectul. După o luna parul se simte mai rezistent, strălucește, crește mai repede 🌟🌟🌟🌟🩷
-
Po užívaní vitamínov som zaznamenala rast nie len vlasov ale aj mihalnic. :)
-
Am folosit timp de o lună jeleurile Hairburst și am observat fire noi de păr apărute, “baby hair” , iar personale din jur mi-au confirmat ca părul meu pare mai des decât înainte. Inclusiv persoana care îmi coafează părul la evenimente, a remarcat ca e mult mai des. Sunt foarte mulțumită!
-
Din martie sau aprilie am început să le iau, iar până în iunie parul a crescut destul de mult. Cum am părul creț, l-am tuns mai mult decât îmi imaginam că o să arate, iar vitaminele luate în fiecare zi timp de 2 luni, în același timp cu utilizarea șamponului și balsamului pentru păr creț, au avut rezultate de jumătate de palmă sau mai mult . Recomand.
-
Ottimo prodotto. Ho notato un bel risultato sui miei capelli in termini di minore perdita e meno capelli spezzati. Ho l'impressione che siano cresciuti più velocemente. Buono il sapore.
-
Su super moje vlasy začali pekne nanovo rásť
-
Vlasy krásne rástli.
-
Uhh az íze isteni , nagyon cuki , könnyen fogyasztható, gyorsabb haj növekedés, dúsabb haj érzet, fényesebb!
-
chuť ma veľmi sklamala, v porovnaní s konkurenčnou značkou sa nedá porovnať :(
-
all’inizio ero molto scettica,ma che dire!!
le assumo da 1 anno ormai e i risultati sono incredibili 😍 i miei capelli non crescevano piú da anni per vari fattori,finalmente piano piano mi avvicino alla lunghezza che ho sempre sognato
abbinati a shampoo,balsamo,maschera,spray amerete ogni giorno di piú i vostri capelli,shampoo dopo shampoo🤍
-
Super produkt 😊
-
Nejen, že chutnají a dobře se po snídani jí, ale hlavně posilují vlasy,které jsou pevnější.
-
Tiene un sabor bueno
-
Je to najlepšie čo som si mohla objednať, produkty prídu samé každé tri mesiace a ja sa tak nemusím báť že by som zabudla kúpiť včas. Všetko používam už veľmi dlhy čas prípravky na vlasky aj vitamíny a som maximálne spokojná a všetkým len a len odporúčam !
-
Tra gli innumerevoli integratori per capelli che ho provato,questi sono gli unici che mi hanno dato risultati concreti assolutamente soddisfatta
-
Chutné cukríky ktoré spôsobujú malé zázraky s vlasmi 🙂
-
Sú veľmi chutné a pre mňa naj vyhoda je, že na ne nezabúdame, lebo si ich dám ako sladkosť po obede.
-
Pomohli mi pri vypadávaní vlasov
-
Muy buenas y notas los resultados
-
During using vitamins, I didnt hair loss. But after one month later it start again😏 i recommend
-
Llevo dos botes que solo vienen 29 gominolas .
Siempre me falta 1 .